Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

  • Statystyki zespołów i zawodników - IV liga

    Brak opisu obrazka
    Przedstawiamy statystykę strzelców IV ligi(grupa wschód) oraz strzelców bramek w naszym zespole   Pełna klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej:   22 - PATRYK DROŻYŃSKI (Bielawianka Bielawa) 19 - MARCIN ORŁOWSKI (Lechia Dzierżoniów) 18 - JANUSZ GANCARCZYK (Moto-Jelcz Oława) 14 - OLIVEIRA ELTON DOS SANTOS (Lechia Dzierżoniów) 13 - BARTŁOMIEJ CEGIEŁKA (Bielawianka Bielawa) 12 - DAMIAN MIGALSKI (AKS Strzegom) 12 - BARTOSZ CHABROWSKI (Piast Nowa Ruda) 11 - MARCIN SZEMIS (GKS Mirków) 11 - KAMIL ŻBIK (MKP Wołów) 11 - KRZYSZTOF GANCARCZYK (Moto-Jelcz Oława) 10 - PIOTR SATANOWSKI (Nysa Kłodzko) 10 - MACIEJ KOWALCZYK (Piast Żerniki) 10 - GRZEGORZ RAJTER (Polonia Trzebnica) 10 - ARTUR KIERAT (Sokół Wielka Lipa) 9 - ADAM BOŃKOWSKI (Bielawianka Bielawa) 9 - ADRIAN NIEWIADOMSKI (Bielawianka Bielawa) 9 - LUIS FELIPE SILVA DA SILVA (Mechanik Brzezina) 9 - MAREK GACEK (MKP Wołów) 9 - DAWID KURIATA (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 8 - MARCIN MORAWSKI (AKS Strzegom) 8 - BARTOSZ RZEPSKI (Lechia Dzierżoniów) 8 - ITALO ROCHA DE OLIVERA (LKS Bystrzyca Górna) 8 - KRZYSZTOF MUSIAŁ (Orzeł Lubawka) 8 - MATEUSZ MOJKA (Piast Żerniki) 7 - PRZEMYSŁAW UJAS (Mechanik Brzezina) 7 - ŁUKASZ KALKA (Piast Nowa Ruda) 7 - TOMASZ RUDOLF (Sokół Marcinkowice) 6 - DAMIAN BOGACZ (AKS Strzegom) 6 - MACIEJ MARCINISZYN (Orzeł Prusice) 6 - ŁUKASZ MACIEJEWSKI (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 6 - SEWERYN RASZPLA (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 6 - KACPER ROKICKI (Sokół Marcinkowice) 6 - KEVIN FABIAN CASTILLO PASTUZANO (Sokół Wielka Lipa) 5 - KAMIL SADOWSKI (AKS Strzegom) 5 - DAWID DOMARADZKI (AKS Strzegom) 5 - MARCIN BURYŁO (Bielawianka Bielawa) 5 - GRZEGORZ ZYGADŁO (GKS Mirków) 5 - PATRYK CHRAPEK (Lechia Dzierżoniów) 5 - MATEUSZ ZATWARNICKI (Lechia Dzierżoniów) 5 - KACPER KORKOSZ (Mechanik Brzezina) 5 - MIKOŁAJ KOTFAS (Nysa Kłodzko) 5 - MACIEJ GŁOGOWSKI (Orzeł Prusice) 5 - MATEUSZ MAGUSIAK (Piast Żerniki) 5 - SEWERYN ŚLEPECKI (Unia Bardo) 5 - DANIEL MALCZYK (Unia Bardo) 4 - ROLAND EMEKA (AKS Strzegom) 4 - SZYMON CUKIER (AKS Strzegom) 4 - MATEUSZ MIAZGA (Lechia Dzierżoniów) 4 - ŁUKASZ ŻYGADŁO (LKS Bystrzyca Górna) 4 - MICHAŁ SZEWCZYK (Mechanik Brzezina) 4 - MARCIN BRODA (Orzeł Prusice) 4 - MATEUSZ ŁASZCZEWSKI (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 4 - ADRIAN JASIŃSKI (Pogoń Pieszyce) 4 - PRZEMYSŁAW STASIAK (Polonia Trzebnica) 4 - ALAN ANTAS (Sokół Marcinkowice) 4 - JAKUB KULEJ (Sokół Marcinkowice) 4 - JAKUB WNĘK (Sokół Marcinkowice) 4 - MICHAŁ WRÓBEL (Sokół Wielka Lipa) 3 - TOMASZ SZYSZKA (AKS Strzegom) 3 - PAWEŁ SŁONECKI (Bielawianka Bielawa) 3 - MIKOŁAJ ŁAZAROWICZ (Lechia Dzierżoniów) 3 - ERYK KLEMIŃSKI (LKS Bystrzyca Górna) 3 - ŁUKASZ SOMALA (LKS Bystrzyca Górna) 3 - PAWEŁ CZARNY (LKS Bystrzyca Górna) 3 - KAMIL WARCHOŁ (Mechanik Brzezina) 3 - PAWEŁ UJAS (Mechanik Brzezina) 3 - KRYSTIAN WŁODARCZYK (MKP Wołów) 3 - MATEUSZ DOBKOWSKI (Moto-Jelcz Oława) 3 - ŁUKASZ TRACZ (Nysa Kłodzko) 3 - BARTOSZ MRÓZ (Nysa Kłodzko) 3 - RAFAŁ GRZELAK (Orzeł Lubawka) 3 - ANTONIO GOMES CAMACHO JUNIOR (Orzeł Lubawka) 3 - MICHAŁ ŁASKI (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 3 - MARCEL SCHMIDT (Piast Nowa Ruda) 3 - BARTOSZ TOMKIEWICZ (Pogoń Pieszyce) 3 - MATEUSZ MATKOVIĆ (Polonia Trzebnica) 3 - KAMIL DUDA (Sokół Marcinkowice) 3 - JAN LEOŃCZYK (Sokół Marcinkowice) 3 - JAROSŁAW WEJEROWSKI (Sokół Marcinkowice) 3 - MICHAŁ GÓRAL (Sokół Marcinkowice) 3 - OLEH SPIROV (Sokół Marcinkowice) 3 - DANIEL HOILIK (Sokół Wielka Lipa) 3 - BARTŁOMIEJ OŻGA (Sokół Wielka Lipa) 3 - IGOR WARGIN (Sokół Wielka Lipa) 3 - DANIEL CHĘCIŃSKI (Unia Bardo) 3 - DAWID RÓŻANA (Unia Bardo) 3 - ŁUKASZ IDZI (Unia Bardo) 2 - ADRIAN ZIELIŃSKI (AKS Strzegom) 2 - WOJCIECH DURAJCZYK (AKS Strzegom) 2 - MACIEJ RAKOCZY (Bielawianka Bielawa) 2 - MATEUSZ KURIATA (Bielawianka Bielawa) 2 - MATEUSZ PEROŃSKI (Bielawianka Bielawa) 2 - FILIP SKÓRNICA (GKS Mirków) 2 - KAMIL MAZURKIEWICZ (GKS Mirków) 2 - WOJCIECH DUBAS (GKS Mirków) 2 - PIOTR TYLKA (Lechia Dzierżoniów) 2 - MACIEJ MAZANKA (LKS Bystrzyca Górna) 2 - DOMINIK ROSIŃSKI (MKP Wołów) 2 - DANIEL KAMIŃSKI (MKP Wołów) 2 - SEBASTIAN KOŚCIUK (MKP Wołów) 2 - SEBASTIAN SUPRANIONEK (MKP Wołów) 2 - KAMIL MIŁKOWSKI (MKP Wołów) 2 - ADRIAN GELLES (Moto-Jelcz Oława) 2 - KAROL NIKODEM (Moto-Jelcz Oława) 2 - BARTŁOMIEJ MUSIAŁ (Moto-Jelcz Oława) 2 - FILIP BARSKI (Nysa Kłodzko) 2 - PAVLO POKHYTAILO (Nysa Kłodzko) 2 - WOJCIECH BROGOWSKI (Nysa Kłodzko) 2 - SZYMON HUPA (Orzeł Prusice) 2 - DAWID TRELKA (Orzeł Prusice) 2 - KAMIL OLEJARNIK (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 2 - MAREK DYDA (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 2 - ADRIAN JEZIORSKI (Piast Nowa Ruda) 2 - PEDRO VINICIUS FALCAO HIPOLITO (Piast Nowa Ruda) 2 - BARTOSZ BICZ (Piast Żerniki) 2 - KAROL OSIECKI (Piast Żerniki) 2 - MICHAŁ BABIEC (Piast Żerniki) 2 - KAMIL MICHALSKI (Pogoń Pieszyce) 2 - ADRIAN BERGIER (Polonia Trzebnica) 2 - ANDREII RATS (Polonia Trzebnica) 2 - JACEK JASIŃSKI (Sokół Marcinkowice) 2 - PIOTR FICOŃ (Sokół Marcinkowice) 2 - DAMIAN SZACIŁO (Sokół Wielka Lipa) 2 - DOMINIK WĄTOR (Sokół Wielka Lipa) 2 - DAMIAN RÓŻANA (Unia Bardo) 1 - DANIEL BOROWIEC (AKS Strzegom) 1 - MATEUSZ SAWICKI (AKS Strzegom) 1 - JAN RYTKO (AKS Strzegom) 1 - MATEUSZ SPYCHALSKI (Bielawianka Bielawa) 1 - PAWEŁ PYTEL (GKS Mirków) 1 - KRYSTIAN KRAWCZYK (GKS Mirków) 1 - ARTUR MONASTERSKI (GKS Mirków) 1 - DARIUSZ GÓRAL (GKS Mirków) 1 - JAKUB BERKOWICZ (GKS Mirków) 1 - JAKUB CHLIPAŁA (Lechia Dzierżoniów) 1 - JAKUB KACZMAREK (Lechia Dzierżoniów) 1 - JAKUB KNYREK (Lechia Dzierżoniów) 1 - MIKOŁAJ MAJEWSKI (Lechia Dzierżoniów) 1 - ARKADIUSZ MAJEWSKI (Lechia Dzierżoniów) 1 - EMERSON JUNIO AIRES CAETANO (LKS Bystrzyca Górna) 1 - MATEUSZ DUBOJSKI (LKS Bystrzyca Górna) 1 - ERYK CIUBA (LKS Bystrzyca Górna) 1 - KAMIL BEZEGŁÓW (LKS Bystrzyca Górna) 1 - SEBASTIAN RYŚ (LKS Bystrzyca Górna) 1 - ARKADIUSZ MARKOWSKI (Mechanik Brzezina) 1 - ERMIS DE JESUS MENDES TAVARES (Mechanik Brzezina) 1 - KACPER JEDZINIAK (Mechanik Brzezina) 1 - ŁUKASZ DENEKA (Mechanik Brzezina) 1 - MICHAŁ SIKORSKI (Mechanik Brzezina) 1 - MARCIN KORKOSZ (Mechanik Brzezina) 1 - ADAM JUDZIŃSKI (MKP Wołów) 1 - DANIEL ADAMCZAK (MKP Wołów) 1 - DOMINIK STUPIEŃKO (MKP Wołów) 1 - KAMIL ARAMOWICZ (MKP Wołów) 1 - MARCIN BERESTECKI (MKP Wołów) 1 - SZYMON CZYŻOWICZ (MKP Wołów) 1 - MICHAŁ PLUCIŃSKI (Moto-Jelcz Oława) 1 - DAWID CIUPIDER (Nysa Kłodzko) 1 - KAMIL KOWALSKI (Nysa Kłodzko) 1 - KRZYSZTOF PIETRZYKOWSKI (Nysa Kłodzko) 1 - MARCIN MICHNICKI (Orzeł Lubawka) 1 - RYSZARD BEJNAROWICZ (Orzeł Lubawka) 1 - KACPER SCHABIŃSKI (Orzeł Lubawka) 1 - KONRAD ZWOLENIK (Orzeł Lubawka) 1 - ŁUKASZ WINCZA (Orzeł Lubawka) 1 - CAIO FAGUNDES TAVARES (Orzeł Prusice) 1 - DAMIAN KATRYCZ (Orzeł Prusice) 1 - GRZEGORZ WĄSEK (Orzeł Prusice) 1 - JAKUB LEBIODZIK (Orzeł Prusice) 1 - DAMIAN SIÓDMAK (Orzeł Prusice) 1 - MACIEJ MICHALAK (Orzeł Prusice) 1 - MATEUSZ CHOJAK (Orzeł Prusice) 1 - MICHAŁ PIĄTKOWSKI (Orzeł Prusice) 1 - ALAN PACHOWICZ (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 1 - KAMIL DYMEK (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 1 - ŁUKASZ ŁUŻNY (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 1 - PAWEŁ MOSKAL (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 1 - TOMASZ ROBAK (Orzeł Ząbkowice Śląskie) 1 - PAWEŁ KOZIELEC (Piast Nowa Ruda) 1 - ARTUR OSICKI (Piast Nowa Ruda) 1 - DAMIAN KUCHARSKI (Piast Nowa Ruda) 1 - DEIVERSON CORREIA DE ASSIS LIMA (Piast Nowa Ruda) 1 - KRZYSZTOF MIKA (Piast Nowa Ruda) 1 - MAREK LUDWICZAK (Piast Żerniki) 1 - MATEUSZ PIEKARSKI (Piast Żerniki) 1 - JAKUB KOZYRA (Piast Żerniki) 1 - MIŁOSZ TARANEK (Piast Żerniki) 1 - PAWEŁ BARCZYK (Pogoń Pieszyce) 1 - DANIEL KOŁT (Pogoń Pieszyce) 1 - SŁAWOMIR GORZĄD (Pogoń Pieszyce) 1 - HUBERT MIARA (Polonia Trzebnica) 1 - FILIP ROJEWSKI (Polonia Trzebnica) 1 - OSKAR CALIŃSKI (Polonia Trzebnica) 1 - TOMASZ SERWETA (Polonia Trzebnica) 1 - IGOR JANIUK (Sokół Marcinkowice) 1 - MIKOŁAJ POŁOMKA (Sokół Marcinkowice) 1 - SZYMON KOBYLNIK (Sokół Marcinkowice) 1 - KACPER SIEKANOWICZ (Sokół Marcinkowice) 1 - JAKUB KORYTKOWSKI (Sokół Wielka Lipa) 1 - MATEUSZ JANAS (Sokół Wielka Lipa) 1 - JAKUB PELWECKI (Sokół Wielka Lipa) 1 - JAKUB KROCZ (Unia Bardo) 1 - KAMIL SOJKA (Unia Bardo) 1 - ANDRZEJ WISZOWATY (Unia Bardo) 1 - MICHAŁ WRONA (Unia Bardo) 1 - MIROSŁAW WŁODARCZYK (Unia Bardo) 1 - PAWEŁ ŚWIERZAWSKI (Unia Bardo) 1 - PIOTR FUDALI (Unia Bardo) 1 - TOMASZ ZIELIŃSKI (Unia Bardo)   Statystyka strzelców bramek dla naszego zespołu: GKS Polonia Trzebnica   : 10 - GRZEGORZ RAJTER, 4 - PRZEMYSŁAW STASIAK, 3 - MATEUSZ MATKOVIĆ, 2 - ADRIAN BERGIER, ANDREII RATS, 1 - HUBERT MIARA, FILIP ROJEWSKI, OSKAR CALIŃSKI, TOMASZ SERWETA
    Data publikacji:
  • Treningi na halach - Informacja

    Brak opisu obrazka
    Szanowni rodzice /opiekunowie, pragniemy poinformować, że od dnia 30.11.2020r.(tj. poniedziałek), zmieni się harmonogram oraz miejsce treningow dla poszczególnych gr.: Dziewczyn, Skrzat, Żak, Orlik i Młodzik. Jest to spowodowane, coraz niższymi temperaturami na zewnątrz. Zajęcia są przeniesione na hale sportowe (głównie w szkole podstawowej nr 3 ). Dbając o zdrowie naszych młodych zawodników, tak ważne w obecnych czasach, a chcąc im jak najdłużej zapewnić podnoszenie sprawności fizycznej, często jedynej możliwości ruch w czasie zdalnego nauczaniu, przenosimy zajęcia na hale oraz je wydłużamy. Zajęcie planowane są do 18. 12. 2020r. Zarząd GKS Polonia Trzebnica.
    Data publikacji:
  • Ostatnie jesienne granie młodzika II

    Brak opisu obrazka
    W dniu 23 listopada zespół młodzika II podejmował w ostatniej kolejce zespół SP Milicz, mecz opiewał w wiele ciekawych i składnych akcji. Dużo sytuacji podbramkowych co zaowocowało wygrana GKS-u Polonii Trzebnica . Bramki : Jan Kaniewski 2  Krzysztof Cieśla 2 
    Data publikacji:
  • GKS Mirków/Długołęka 1:5 Polonia Trzebnica

    Brak opisu obrazka
    GKS Mirków/Długołęka 1:5 Polonia Trzebnica Za nami ostatnie spotkanie w rundzie jesiennej sezonu 2020/21. Biało-niebiescy pewnie pokonali na wyjeździe 5:1 GKS Mirków/Długołękę.
    Data publikacji:
  • Weekendowy rozkład gier

    Brak opisu obrazka
    Weekendowy rozkład gier 20-22.11.2020
    Data publikacji:
  • Nabór w Polonii trwa cały rok!

    Brak opisu obrazka
    Dołącz do nas! zostań zawodnikiem lub zawodniczką Polonii
    Data publikacji:
  • Zmarł były prezes Polonii Andrzej Borodycz

    Brak opisu obrazka
    Z głębokim żalem zawiadamiamy, że odszedł od nas były Prezes Polonii Trzebnica - Andrzej Borodycz. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Rodzinie oraz bliskim składam szczere wyrazy współczucia. Spoczywaj w pokoju…
    Data publikacji:
  • Podsumowanie weekendowych meczów grup młodzieżowych

    Brak opisu obrazka
    Data publikacji:
  • GKS Polonia Trzebnica - Lechia Dzierżoniów 0:3

    Brak opisu obrazka
    Cały mecz do obejrzenia pod poniższym linkiem: https://m.youtube.com/watch?v=OEriLilUjf0  
    Data publikacji:
  • Weekendowy rozkład gier

    Brak opisu obrazka
    Weekendowy rozkład gier 13-15.11.2020
    Data publikacji:
Wersja XML